Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Pomiar, Automatyka i Elektronika 4/2018

Zapraszamy do zapoznania się z numerem 3 magazynu Pomiaru,Automtyka Elektronika. Gazeta dostępna do pobrania w wersji pdf.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

40 Jubileuszowe Szkolenie Techniczne Ciągłość w Procesach Produkcyjnych, Bezpieczeństwo, Oszczędne Technologie i Redukcja Kosztów

W dniach 26-27 listopada 2015 odbyło się kolejne już szkolenie organizowane przez magazyn POMIAR, AUTOMATYKA I ELEKTRONIKA pod tytułem „Ciągłość w Procesach Produkcyjnych, Bezpieczeństwo, Oszczędne Technologie i Redukcja Kosztów” Szkolenie miało miejsce w hotelu Chata Karczowiska w Karczowiskach k. Lubina

W charakterze słuchaczy brało udział około 80 uczestników głównie przedstawiciele niemalże każdej gałęzi przemysłu. Na sali wykładowej można było spotkać m.i The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o., Energetyka Sp. z o.o., KGHM ZANAM S.A., ANL Sp. z o.o., General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o., Harris Calorific International Sp. z o.o., Ferrostal Łabedy Sp. z o.o., Elpak Sp. z o.o. i wielu innych. DSC2080 3

Partnerem Szkolenia została firma Nord Napędy Sp. z o.o. oraz Dehn Polska Sp. z o.o. Prelekcji obu firm mogliśmy wysłuchać pierwszego dnia szkolenia.

Podczas obrad została poruszona bardzo szeroka problematyka dotycząca efektywnego i oszczędnego wykorzystania urządzeń, ciągłości w procesach produkcyjnych, wszelkich modernizacji, rozwiązań oraz redukcji kosztów. Liczne prelekcje wypełniające dwa dni szkolenia były bez wątpienia cennym źródłem wiedzy dla uczestników sympozjum.

W roli wystawców oraz prelegentów wystąpili przedstawiciele m.in. takich firm jak:
Apator Control Sp. z o.o., Automatic Systems Engineering Sp. z o.o., Siba Polska Sp. z o.o., Newell Poland S.A., Pruftechnik - Wibrem Sp. z o.o., Balluff Sp. z o.o., Termo-Precyzja Sp.j. i wielu innych.

 DSC2206 63Po zakończonym szkoleniu został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą prelekcję. Poniżej przedstawiamy jego wyniki:
I miejsce: Nord Napędy Sp. z o.o.
II miejsce: Dehn Polska Sp. z o.o.

III miejsce: Balluff Sp. z o.o. oraz Termo-Precyzja Sp.j
Zwycięzca konkursu otrzymuje od nas 10 minut gratis do wykorzystania na kolejnym szkoleniu

Po pierwszym dniu wykładów został również rozstrzygnięty konkurs na najlepsze stoisko wystawowe, w którym nagrodzono:
I miejsce: Nord Napędy Sp. z o.o.
II miejsce: Dehn Polska Sp. z o.o.
III miejsce: Balluff Sp. z o.o.

Prelegentom dziękujemy za ciekawe, merytoryczne prelekcje oraz wszystkim uczestnikom za udział i udzielenie odpowiedzi w ankietach! DSC2401 157

W odpowiedzi na liczne pytania ze strony gości informujemy, że kolejne szkolenie przewidziane jest na 11-12 lutego 2016 i będzie dotyczyć „Efektywności w Automatyce, Systemach Pomiarowych oraz Bezpieczeństwa i Oszczędności” Sympozjum odbędzie się w Ustroniu w hotelu Muflon. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM