Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Pomiar, Automatyka i Elektronika 4/2018

Zapraszamy do zapoznania się z numerem 3 magazynu Pomiaru,Automtyka Elektronika. Gazeta dostępna do pobrania w wersji pdf.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

41 Szkolenie Techniczne Efektywność w Automatyce, Systemach Pomiarowych oraz Bezpieczeństwo i Oszczędność

W dniach 11-12 lutego 2016 odbyło się kolejne już szkolenie organizowane przez magazyn POMIAR, AUTOMATYKA I ELEKTRONIKA pod tytułem „Efektywność w Automatyce, Systemach Pomiarowych oraz Bezpieczeństwo i Oszczędność” Szkolenie miało miejsce w Ustroniu w hotelu Muflon

DSC01356W charakterze słuchaczy brało udział około 80 uczestników głównie przedstawiciele niemalże każdej gałęzi przemysłu. Na sali wykładowej można było spotkać m.in.:

Polmos S.A, Kuźnia Polska S.A, Rafako S.A, Bahlsen Polska Sp. z o.o., Spółka Energetyczna Jastrzębie S.A, FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., Re Alloys Sp. z o.o., Zakład Energetyczny ZEN Sp. z o.o. i wielu innych.

Patronem Honorowym szkolenia został Centralny Ośrodek Szkoleń i Wydawnictw SEP, a Złotym Sponsorem firma Turck Sp. z o.o. Prelekcji Złotego Sponsora mogliśmy wysłuchać pierwszego dnia szkolenia, zaś prelekcji Patrona pierwszego jak i drugiego dnia.

Podczas obrad została poruszona bardzo szeroka problematyka dotycząca efektywności i oszczędności, bezpieczeństwa, wszelkich modernizacji, rozwiązań oraz redukcji kosztów w automatyce i systemach pomiarowych. Liczne prelekcje wypełniające dwa dni szkolenia były bez wątpienia cennym źródłem wiedzy dla uczestników sympozjum.

W roli wystawców oraz prelegentów wystąpili przedstawiciele m.in. takich firm jak:

Pompy i Systemy Sp. z o.o., Apator Control Sp. z o.o., Emerson Industrial Automation Sp. z o.o., Omron Electronics Sp. z o.o., Turck Sp. z o.o., Adegis Sp. z o.o.

Po zakończonym szkoleniu został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą prelekcję. Poniżej przedstawiamy jego wyniki:

I miejsce: Turck Sp. z o.o.

II miejsce: Kamery IRDSC01368

III miejsce: Emerson Industrial Automation Sp. z o.o.

Zwycięzca konkursu otrzymuje od nas 10 minut gratis do wykorzystania na kolejnym szkoleniu

Po pierwszym dniu wykładów został również rozstrzygnięty konkurs na najlepsze stoisko wystawowe, w którym nagrodzono:

I miejsce: Turck Sp. z o.o.

II miejsce: Termo-Precyzja Sp. j

III miejsce: Kamery IR

Prelegentom dziękujemy za ciekawe, merytoryczne prelekcje oraz wszystkim uczestnikom za udział i udzielenie odpowiedzi w ankietach!

W odpowiedzi na liczne pytania ze strony gości informujemy, że kolejne szkolenie przewidziane jest na 24-25 marca 2016 i będzie dotyczyć „Nowych Rozwiązań w Energetyce i Elektrotechnice, Efektywności, Oszczędności oraz Bezpieczeństwa” Sympozjum odbędzie się w Stęszewie k. Poznania w hotelu Delicjusz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM