Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Pomiar, Automatyka i Elektronika 3/2018

Zapraszamy do zapoznania się z numerem 3 magazynu Pomiaru,Automtyka Elektronika. Gazeta dostępna do pobrania w wersji pdf.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

Wyniki konkursu 49 szkolenia technicznego Energy-Tech

Cały zespół WAG-TECH serdecznie dziękuje wszystkim gościom za uczestnictwo w 49 szkoleniu technicznym Energy-Tech, które odbyło się 30-31 marca 2017 w Ustroniu w hotelu Muflon.
Przyjemnością było gościć Państwa, móc wysłuchać interesujących wypowiedzi i obserwować zainteresowanie przedstawianymi przez prelegentów tematami. Dziękujemy za ciepłe słowa padające w trakcie szkolenia, jak i po jego zakończeniu.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie okażą się cenne i pożyteczne, zaś Państwa liczny udział będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z Wydawnictwem WAG-TECH.
Po szkoleniu został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą prelekcję. Poniżej przedstawiamy jego wyniki:
               
I miejsce - 10 min prelekcji GRATIS! KAMERY IR

II miejsce - GAZEX

III miejsce - APATOR CONTROL SP. Z O.O.


Wszystkim prelegentom gratulujemy ciekawych i merytorycznych prelekcji, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udzielenie odpowiedzi w ankietach!

Już dziś pragniemy Państwa zaprosić do udziału w kolejnym szkoleniu. Będzie to już nasze 50 jubileuszowe spotkanie z zakresu oszczędności i wszelkich rozwiązań w utrzymaniu ruchu i diagnostyce. Więcej informacji u organizatora 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM