Wydawnictwo Wag-Tech istnieje na polskim rynku wydawniczym od 2001 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od wydawania dwumiesięcznika techniczno - informacyjnego "Pomiar", który obecnie znajduje się w ścisłej czołówce pism branżowych z zakresu metrologii i automatyki przemysłowej. Kolejnym periodykiem Wydawnictwa stał się magazyn gospodarczo - handlowy "Polska - Wschód", traktujący o możliwościach współpracy gospodarczej pomiędzy Polską, a jej wschodnimi sąsiadami. Pismo to jest wydawane z okazji Polskich Wystaw Narodowych POLEXPORT, organizowanych na terytorium Rosji i Litwy. Zajmujemy się także organizowaniem cyklicznych konferencji naukowo - technicznych pod nazwą 'Zastosowanie Technologii i Systemów Pomiarowych w Przemyśle", zrzeszających przedstawicieli firm związanych z szeroko pojęta metrologią i automatyką przemysłową oraz zakładów z praktycznie każdej gałęzi przemysłu.

Wszystkie nasze dotychczasowe działania miały i mają na celu propagowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu aparatury pomiarowej i automatyki w rodzimym przemyśle, dogłębną prezentację zmian odpowiednich przepisów prawnych z dziedziny pomiarów oraz informowanie o nowościach technicznych w branży i wszelkiego typu targach, szkoleniach i innych ekspozycjach branżowych. Powyższym celom ma również służyć nasz nowopowstały branżowy serwis internetowy www.pomiar.com Ze względu na swą przejrzystą budowę niniejszy serwis z jednej strony jest skutecznym narzędziem dla kadry inżynieryjno - technicznej, poszukującej informacji na temat konkretnych aplikacji, urządzeń i rozwiązań w branży, z drugiej zaś umożliwia reklamującym się firmom skuteczną i szeroką prezentację swego asortymentu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Wydawnictwo Wag-Tech

ul. Rudzka 45/1A

47-400 Racibórz

GSM. 533 440 443

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Goście konferencyjni o Nas:

„Wspaniała organizacja oraz różnorodność prelegentów”

Jacek Koczorowski, Farmapol sp. z o o

 

„Znakomita dyscyplina i dynamika prezentacji”

Romuald Szczepański, Grupa Azoty Prorem sp. z o o.

 

„Duża różnorodność firm prezentujących własne produkty i rozwiązania”

Sławomir Kapciak,ENEA Wytwarzanie S.A.

 

„Świetny i bezpośredni kontakt z wszystkimi firmami”

Andrzej Kwiatkowski, ZAM KĘTY sp. z o o.

 

„Wzorowy przebieg konferencji- punktualne wystąpienia prelegentów, perfekcyjna organizacja i realizacja programu konferencji”

Andrzej Popik BPEC sp. z o o.

 

„Imponujący wybór nowości technicznych i możliwość spotkania wystawców przy stanowiskach”

Wojciech Kurasiewicz Torf Corporation sp. z o o.

 

fotoreportaże

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM