57 szkolenie techniczne Maintenance-Tech w Stęszewie

Redakcja magazynu techniczno-informacyjnego Utrzymanie Ruchu i Diagnostyka ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w 57 Szkoleniu Technicznym MAINTENANCE-TECH „Oszczędne i Innowacyjne Rozwiązania w Utrzymaniu Ruchu i Diagnostyce oraz Modernizacje w obiektach przemysłowych.” Szkolenie odbędzie się 19-20 kwietnia 2018, w Stęszewie w hotelu Delicjusz

Czytaj więcej

Innowacyjne podejście do TPM

W trakcie szkolenia zostanie zaprezentowana metodologia TPM w nowoczesnym i pragmatycznym ujęciu, kładącym nacisk przede wszystkim na zastosowanie teorii w praktyce. Pozwoli ono na znaczne zwiększenie efektywności działu utrzymania ruchu.
Treść kursu bazuje na dotychczasowym doświadczeniu prowadzącego, jego obserwacji praktyk w różnych zakładach produkcyjnych, sposobu funkcjonowania i współpracy między poszczególnymi działami firmy oraz na zagranicznej literaturze przedmiotu.

Czytaj więcej

Kompleksowa diagnostyka w przemyśle

Wdrożenie diagnostyki - konsultacje szyte na miarę.

konsultacje przewidziane są na dwa dni. Przeprowadzone są u klienta, gdzie oszacujemy oszczędność jaką Państwo uzyskacie przy wdrożeniu diagnostyki. Sporządzimy matrycę utrzymania ruchu dla obszarów priorytetowych i urządzeń strategicznych. Zapewniamy także pomoc w wyborze i zakupie odpowiedniego sprzętu diagnostycznego, a także ewentualny audyt po dokonanych wdrożeniach. W przeciwieństwie do producentów i dystrybutorów nie koncentrujemy się na jednej marce lecz szyjemy na miarę sprzęt spełniający Państwa oczekiwania w 100 %. Naszym sukcesem jest Państwa satysfakcja. Przedmiotem konsultacji jest Wdrożenie badań diagnostycznych, wibroakustyka, badania olejów, termowizja, ultrasonografia.

Czytaj więcej

Do pobrania

fotoreportaże

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM